automn

badrudmusic

automnRight
social
about درباره وبلاگ
# موضوعات
#

badrudmusic

نکاتی درباره اسپری خوشبو کننده بدن

سه شنبه بیست و هفتم 8 1399

اسپری خوشبو کننده بدن یکی از وسایل پر کاربرد خانم ها و آقایان است که حتما در کیف لواززم آرایش یک خانم وجود دارد . اسپری های خوشبو کننده انواع مختلفی دارند که با توجه به نوع کاربرد و سلیقه میتوانید نوع خاصی از آن را انتخاب کنید . اما بهتر است قبل از استفاده از آنها درباره اسپری های خوشبو کننده بیشتر بدانید.

اسپری خوشبو کننده

اگردقت کرده باشید، حتما در سال های اخیر چشمتان به انواع اسپری های زنانه و مردانه ضدعرق هم افتاده و شاید خیلی از شماها، استفاده از این محصولات سبک،قابل حمل و خوشبو را به انواع مام های قدیمی ترجیح بدهید.

نکاتی درباره اسپری خوشبو کننده بدن

1- انواع اسپری های خوشبوکننده بدن:
اسپریهای خوشبوکننده بدن در دو نوع ضدعرق و خوشبوکننده در بازار موجود هستند. انواع ضدعرق آنها، ترکیب هایی به نام آلومینیوم کلراید و آنتی باکتریال دارند که هم می توانند جلوی تعریق بیش از اندازه را بگیرند و هم باعث کاهش حجم باکتری های موجود در دانه های عرق شوند و به این ترتیب، اجازه بدبو شدنزیر بغل را به دلیل تعریق بیش از حد ندهند. این درحالی است که اسپری های خوشبوکننده بدن، فقط حاوی مواد خوشبوکننده اند و کمک چندانی به کاهش میزان تعریق یا کم شدن تعداد باکتری های موجود در عرق نمی کنند. معمولا اثر اسپریهای خوشبوکننده از انواع ضدعرق آنها کمتر است زیرا ترکیب بوی عرق با مواد خوشبوکننده موجود در این اسپری ها بعد از گذشت چند ساعت، باعث ایجاد بوی نامطلوبی می شود. اگر جزو افرادی هستید که زیاد عرق نمی کنید یا عرق می کنید اما عرقتان بدبو نیست، استفاده از اسپری های خوشبوکننده بدن را به شماتوصیه می کنیم ولی اگر هم زیاد عرق می کنید و هم عرقتان بدبو است، باید ازاسپری های ضدعرق که عبارت «anti transpirant» روی آنها درج شده، استفاده کنید.

اسپری خوشبو کننده بدن

قبل از استفاده از اسپری خوشبو کننده باید نکاتی را بدانید

نحوه استفاده:
اسپریهای ضدعرق برای پیشگیری از تعریق تولید شده اند نه برای جلوگیری از عرق کردن لباس ها! به همین دلیل اگر می خواهید نتیجه مطلوبی از عملکرد این محصولات بگیرید، باید آنها را مستقیم روی پوست بدنتان اسپری کنید زیرا آغشته کردن لباس به اسپری های ضدعرق، تاثیری در پیشگیری از عرق کردن یا حتیپیشگیری از بدبو شدن ناحیه زیر بغل ندارد. البته می توانید اسپری های خوشبوکننده را مستقیم روی پوستتان نزنید و آنها روی لباستان اسپری کنید امابرخی از این اسپری ها، حاوی ترکیب هایی هستند که تماس مستقیم آنها با پارچه لباس، باعث ایجاد لکه روی آن می شود. بهتر است این را هم بدانید که قبل از استفاده از انواع خوشبوکننده یا ضدعرق اسپری ها، پوست بدنتان باید کاملا خشک و تمیز باشد.
2- بهترین زمان استفاده:
بهترین زمان استفاده از اسپری های ضدعرق برای افرادی که زیاد عرق می کنند، وقتی است که از حمام خارج شده اند و بدنشان کاملا تمیز است و هنوز عرق نکرده اما افرادیکه زیاد عرق نمی کنند و عرقشان هم بدبو نیست، بلافاصله پس از حمام کردن نیازی به استفاده از اسپری ندارند. آنها می توانند قبل از خروج از منزل، کمی اسپری خوشبوکننده بزنند تا هم خودشان و هم لباس هایشان بوی ملایم و مطلوبی بگیرد. حواستان باشد اگر زیاد عرق می کنید و عرقتان هم بدبو است، بههیچ وجه بعد از اینکه عرق کردید و بدنتان بو گرفت، از اسپری های ضدعرق یا خوشبوکننده استفاده نکنید. این کار نه تنها بوی عرق را از بین نمی برد، بلکه باعث تند و بدبوتر شدن بدنتان هم می شود. اگر عرق کرده اید و وقت استحمام هم ندارید، ابتدا عرق زیر بغل خود را با یک دستمال کاغذیمرطوب پاک کنید، سپس پوستتان را با دستمال دیگری خشک کنید و بعد از آن، کمی اسپری ضدعرق بزنید. اسپری های ضدعرق، حاوی مواد خوشبوکننده هم هستند و نیازی به استفاده جداگانه از اسپری های خوشبوکننده برای کسانی که از ضدعرق ها استفاده می کنند، نیست. یک نکته دیگر اینکه بدن ما در طول خواب شبانه، فعالیت خاصی ندارد و به همین دلیل هم عرق چندانی نمی کند بنابراین بهتر استحتی در صورت استحمام شبانه، کمی به پوستتان استراحت بدهید و آن را پیش از خواب آغشته به انواع مام و اسپری نکنید. می توانید مام ها و اسپری های ضدعرق را بلافاصله پس از بیدار شدن از خواب، استفاده کنید.
3- موارد منع مصرف :
هرچنداستفاده از اسپری های ضدعرق و خوشبوکننده بدن برای تمام افراد در گروه هایسنی و جنسی مختلف مجاز است، اما محدودیت هایی هم در استفاده از این محصولات برای برخی از افراد وجود دارد. مثلا اگر اولین مرتبه پس از استفادهاز یک نوع اسپری خاص، دچار خارش پوستی شدید، باید بدانید که به ترکیب های موجود در آن محصول خاص، حساسیت دارید و باید دور مصرف آن را خط بکشید. استفاده مداوم از اسپری هایی که باعث خارش زیر بغل می شوند هم می تواند به مرور زمان پوست این ناحیه را تیره تر کند زیرا خاراندن مکرر پوست، باعث افزایش فعالیت رنگدانه های پوستی و در نتیجه، تیره تر شدن رنگ آن می شود. احتمال ایجاد حساسیت در اثر استفاده از اسپری های ضدعرق در افرادی که مبتلابه اگزما هستند هم بیشتر است. به کسانی هم که پوست زیر بغل خود را در اثر اصلاح با تیغ بریده اند، توصیه می شود برای پیشگیری از سوزش زخم ها و ایجادحساسیت در این ناحیه، تا مدتی سراغ اسپری های ضدعرق حاوی الکل نروند و از انواع بدون الکل آنها استفاده کنند. افراد مبتلا به آسم و آلرژی یا بیماری های تنفسی هم نباید از انواع خوشبوکننده ها و ضدعرق هایی که به صورت اسپری در بازار موجود هستند، برای کاهش تعریق استفاده کنند زیرا احتمال استنشاق ذرات و ترکیب های موجود در اسپری ها هنگام استفاده از آنها وجود دارد و ممکن است آسم و آلرژی را تشدید کند.

منبع : https://haftrange.com/product-category/buy-spray/

(0) نظر

مزایای نمای کامپوزیت چیست ؟

سه شنبه بیست و هفتم 8 1399

مزایای نمای کامپوزیت ( کامپوزیت نما ) چیست ؟

 • سبک بودن نما

یکدلیل بسیار مهمی که از این نما بسیار استفاده می شود کم وزن بودن آن می باشد،در واقع این ورق ها داری وزنی معادل 5 الی 8 کیلوگرم در هر متر مربع می باشند که قطعا در مقایسه با دیگر نماهای ساختمان نظیر نمای سنگ، نمای شیشه، نمای سیمانی و… دارای وزن کمتری می باشند. 

 • سهولت در مونتاژ

از آنجایی که این نما بهصورت خشک اجرا می شود و پنل های ورق نیز وزن کمی دارند، نصب و مونتاژ آنهابه راحتی انجام می شود. سبکی ورق ها به صورت کلی در راحتی اجرای نما اثر گذار است و باعث راحتی اجرا و سرعت در اجرا می شود.

 • خاصیت عایق صوتی

ورقهایکامپوزیتی خود تا حدودی عایق صوت و آکوستیک می باشند. علاوه بر این بعد ازاجرای نما و ایجاد یک لایه هوا بین دیوار ساختمان و نمای ساختمان، قابلیت عایق صوتی بودن نما افزایش پیدا می کند.

 • تنوع در رنگ

برخیاز متریال ها از محدودیت رنگ برخوردار هستند ولی ورقهای نمای کامپوزیت همانند سنگ های جی اف ار سی به دلیل اینکه برای رنگ کردن آن ها از سیستم های پیشترفته ای استفاده می شود، محدودیتی در رنگ و رنگ بندی تقریبا ندارند.

 • مقاومت در برابر حریق

نمایکامپوزیت معمولی هیچ گونه مقاومتی در برابر حریق ندارد و این یکی از مشکلات عمده این نما محسوب می شد. با تولید ورقهای کامپوزیتی نسوز، این مشکل به یک مزیت برای نماهای کامپوزیتی تبدیل شد. نمای ساختمان با ورق های نسوز در برابر حریق کاملا مقاوم می باشد.

 • عملکرد مناسب نمای ساختمان در هنگام زلزله

پنلهای ورق کامپوزیت به صورت جداگانه با یک درز ریز نسبت به هم نصب و اجرا میشوند. این باعث می شود که در هنگام زلزله هر پنل به صورت جداگانه عکس العمل نشان دهد و از تغییر شکل های بزرگ در سازه جلوگیری کند.

 • امکان آب بندی نمای کامپوزیت

یکیاز مزایای این نما مخصوصا در مکان هایی که باران زیاد است این است که زمانبارش برف و باران امکان نفوذ آب به زیر نما وجود ندارد. زیرا بر روی این نما شیارهایی تعبیه می شود که آب از داخل این شیارها به سمت بیرون هدایت می شود. این شیارها در برابر سایش مقاوم هستند.  در نتیجه هیچ گونه عامل جوی باعث از بین رفتن این نمی شود. به عبارتی این نما در برابر آب، آب بندی شده و آب را برای جلوگیری از نفوذ به زیر نما به بیرون هدایت می کنند.

 • سرعت در اجرا

نماهای خشک به سرعت در اجرا معروف هستند. همچنین سبکی پنل ها و اجرای خشک آنها باعث افزایش هر چه بیشتر سرعت نمای کامپوزیت می شود.

 • اجرای خشک

نمایکامپوزیت به صورت خشک اجرا می شود. نمای خشک مزایای زیادی را به همراه دارد. از مهم ترین آنها می توان سرعت اجرا، سبکی و… را نام برد.

 • امکان ایجاد طرح و شکل روی نما

ورقهای کامپوزیت انعطاف پذیری و شکل پذیری بالایی دارند. به همین دلیل می توان روی نمای کامپوزیت انواع طرح ها و شکل های دلخواه را با استفاده از دستگاه هایی مانند سی ان سی ایجاد کرد. این باعث می شود که این نما، نمایی خاص شود.

 • قابلیت تعویض

ازآنجایی که هر پنل از ورقها به صورت جداگانه نصب می شود، می توان هر پنل رابه صورت جدا تعویض و تعمیر کرد. این یکی از مهم ترین قابلیت های نمای کامپوزیت محسوب می شود. تعویض پنل ها هزینه های تعمیر و نگهداری نمای ساختمان را نیز کاهش می دهد. (0) نظر

تجهیزات پزشکی سدان

يکشنبه بیست و پنجم 8 1399

تجهیزات پزشکی سدان:

فروشگاه تجهیزات پزشکی سدان بزرگترین تامین کننده و عرضه کننده تجهیزات و لوازم پزشکی مراقبتی است که با سابقه درخشان 15 ساله در زمینه تامین محصولات پزشکی و تجهیز مراکز درمانی و کارخانه ای موفق در ارائه خدمات به مشتریان خود در سطح خورد و کلان می باشد.

فروشگاه تجهیزات پزشکی سدان مد موفق شده با تامین و عرضه طیف وسیعی از محصولات پزشکی، تجهیزات جراحی، محصولات مراقبتی و بهداشتی و تجهیزات امداد و نجات برای سالیان متمادی رضایت خاطر و اعتماد مشتریان خود را جلب نماید.

فروشگاه تجهیزات پزشکی سدان برای تمام سلایق و نیازها سبدی متنوع، محصولات پزشکی و امدادی باکیفیت و استانداردی را فراهم کرده و کادر مجرب و توانای این گروه نیز در هر ساعت از شبانه روز آماده ارائه اطلاعات و خدمات به مشتریان عزیز هستند.

تنوع بی نظیر در تامین و عرضه محصولات و اقلام تخصصی پزشکی از جمله تجهیزات پزشکی تخصصی ، انواع دستگاه تست، انواع دستگاه های الکتروشوک، تخت های بیمارستانی، تجهیزات کمیاب بیمارستانی، انواع دستگاه های نوار قلب، انواع محصولات استریل و محصولات مخصوص مصارف تخصصی و عمومی سبب شده که سدان مد به عنوان یکی از رقبای بزرگ در بازار تجهیزات پزشکی ایران و دنیا باشد.

گروه سدان مد توانسته با اخذ مدرک نمایندگی از بسیاری برندهای معتبر به خیلی از نیازهای ضروری جامعه پزشکی و درمان کشور در مواقع بحران نیز به خوبی پاسخ دهد. چرا که تامین و تجهیز مراکز درمانی با تجهیزات بروز خود عاملی در ارتقای سطح سلامت جامعه بشمار می رود.

از جمله موارد همکاری و نمایندگی های سدان مد با برندهای معتبر جهانی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

مجوزهای نمایندگی سدان مد از برندهای بین المللی:

نماینده رسمی و توزیع کننده بزرگ محصولات برند Smi.

نماینده رسمی و فروشنده نخ های جراحی linx.

نمایندگی فروش محصولات شرکت Boston.

نمایندگی فروش محصولات و تجهیزات پزشکی شرکت Medwork.

نمایندگی رسمی فروش کالاها و تجهیزات تخصصی پزشکی برند Beurer.

نمایندگی فروش محصولات و کالای پزشکی شرکت Stryker.

نمایندگی فروش محصولات شرکت بزرگ Intelligent.

نماینده رسمی فروش محصولات و تجهیزات پزشکی تخصصی B Braun.

نماینده رسمی فروش تجهیزات پزشکی برند معروف Philips.

سابقه طولانی و درخشان سدان مد تنها به اخذ نمایندگی از برندهای بین المللی و تامین تجهیزات پزشکی خلاصه نمی شود. از جمله موارد دیگری که می توان در کارنامه افتخارات سدان مد گنجاند می توان به پروژه های بزرگ زیر اشاره کرد:

تجهیز درمانگاه های شرکت پتروشیمی مارون.

تجهیز و آماده سازی درمانگاه های شرکت پتروشیمی بوشهر.

تجهیز و تامین محصولات پزشکی و درمانی شرکت ملی نفت ایران.

تجهیز و تامین اقلام تخصصی پزشکی بیمارستان آتیه.

تجهیز و تامین دستگاه های تخصصی پزشکی بیمارستان عرفان.

تجهیز و تامین محصولات پزشکی و دستگاه های تخصصی بیمارستان ابن سینا.

تجهیز درمانگاه های شرکت پتروشیمی جم.

تجهیز درمانگاه های شرکت پتروشیمی کاویان.

تجهیز درمانگاه های شرکت پتروشیمی پارس.

همکاری با سازمان جمعیت حلال احمر.

همکاری با شهرداری تهران و ...

محصولات و تجهیزات فوق تخصصی سدان مد:

یکی از امتیازات بزرگ سدان مد در مقابل دیگر رقبای این شرکت در بازار تجهیزات پزشکی قدرت و عملکرد فوق العاده سدان مد در تهیه تجهیزات فوق تخصصی و اورژانسی است. این گروه بزرگ به خوبی می تواند در موارد جز تامین محصولات و تجهیزات بیمارستانی نیز به مشتریان و ارگان های متفاوت خدمت رسانی کند.

انواع دستگاه های پزشکی فوق تخصصی بیمارستانی، انواع دستگاه های کلینیکی تخصصی کمیاب، انواع دستگاه ها ویژه مراقبت از بیماران در منزل، تامین و فروش تجهیزات امداد و نجات، عرضه آمبولانس های مجهز به دستگاه های اورژانس بیمارستانی و ... از جمله خدمات و محصولاتی هستند که گروه سدان در مجموعه خود گردآوری کرده اند.

کافیست برای آشنایی بیشتر با گروه بزرگ سدان مد و کسب اطلاعات بیشتر از محصولات سدان مد با کارشناسان سدان مد در تماس باشید و از طریق سایت سدان مد بروزترین محصولات و تجهیزات پزشکی را تهیه کنید.

(0) نظر
X