automn

badrudmusic

automnRight
social
about درباره وبلاگ
# موضوعات
#

badrudmusic

چطور سالم لاغر شوید ؟

دوشنبه شانزدهم 4 1399


چطور سالم لاغر شوید و وزن کم کنید تا به تناسب اندام برسید؟

لاغری و تناسب اندام یکی از آرزوهای افراد چاق می باشد . اگر تناسب اندام برای شما نیز مانند یک آرزو است با بهترین روش ها برای لاغری و تناسب اندام آشنا شوید. مثل همیشه قبل از آغاز بحث لاغری این سوال را باید پرسید که آیا مشکل کاهش وزن دارید؟ آیا می خواهید سریع تر وزن کم کنید؟

تناسب اندام

به جای درستی برای کاهش وزن آمده اید ؛ واقعیت غم انگیز این است که افراد وقت زیادی را صرف رژیم های گوناگون می کنند که در نهایت نتیجه مورد دلخواه را هم نمی گیرند بنابراین به فاکتورهایی که در این بخش از تناسب اندام نمناک اشاره می کنیم دقت کنید تا به هدف خود برسید پس به تنظیم هورمون های خود توجه کنید اگر هورمون انسولین تان کاهش یابد کاهش وزن آسان تری خواهید داشت.

تناسب اندام

چگونه سالم لاغر شویم و به تناسب اندام برسیم؟

21 راه و روش سالم برای لاغری و کاهش وزن

1. رژیم کم شکر و کالری انتخاب کنیداگر می خواهید وزن کم کنید باید از خوردن شکر و نشاسته (مانند نان، پاستا و سیب زمینی)اجتنابکنید. واضح است که هنوز هم ممکن است وزن را با رژیم غذایی کاهش دهید - فقطکالری کمتری بخورید، درست استمزیت اصلی رژیم کم کربوهیدرات این است که باعث می شود بخواهید کم تر بخورید. حتی بدون شمارش کالری افراد دارای اضافه وزن کم تر از کالری کمتری در رژیم غذایی کم کربوهیدرات مصرف می کنند. قند و نشاسته ممکن است باعث افزایش گرسنگی شود در حالی که اجتناب از آن ها ممکن است اشتها را کاهشدهد.اگر بدن بخواهد کالری زیادی داشته باشد، لازم نیست آن ها را حساب کنید.مطالعه سال 2012 همچنین نشان داد افراد با رژیم کم کربوهیدرات 300 کالری بیشتر در روزمی سوزانند حتی در حالی که استراحت می کنند.

رژیم کم شکر

حذف شکر و نشاسته از رژیم غذایی برای تناسب اندام

چگونه به تناسب اندام برسیم؟

2.در مصرف کربوهیدرات ها دقت کنیدمتداول ترین اشتباه زمانی که رژیم کم کربو هیدرات را آغاز می کنید:کاهش مصرف کربوهیدرات در حالی که هنوز از چربی می ترسید.کربوهیدرات ها و چربی دومنبع اصلی انرژی بدن هستند و حداقل به یکی از آن ها نیاز دارد.کربوهیدرات کم و چربی کم = گرسنگیاجتناب از کربوهیدرات وچربی هر دو منجر به گرسنگی و خستگی می شود. دیر یا زود افراد نمی توانند تحمل کنند و تسلیم می شوند. راه حل این است که چربی طبیعی بیشتری بخورید تا زمانی که احساس رضایت کنید. برای مثال:
  • کره
  • خامه پر چرب
  • روغن زیتون
  • گوشت (همراه با چربی)
  • ماهی چرب
  • تخم مرغ
  • روغن نارگیل و غیره.
برای مشاهده ادامه مطلب لاغری و تناسب اندام اینجا کلیک کنید.

(0) نظر
X