automn

badrudmusic

automnRight
social
#

badrudmusic

آیا تبلیغات رایگان در گوگل امکان پذیر است؟

سه شنبه بیست و پنجم 4 1398

آیا تبلیغات رایگان در گوگل امکان پذیر است؟


وقتی ما در گوگل واژه تبلیغات در گوگل  را جستجو می کنیم عبارت تبلیغات در گوگل رایگان جز پیشنهادهای گوگل برای جستجوی جدید است و این یعنی کاربران بسیاری این عبارت را برای یافتن خدمات تبلیغات Google Ads جستجو می کنند. در این مقاله قصد داریم بررسی کنیم که آیا کاربرانی که این عبارت را جستجو می کنند، به نتیجه درستی می رسند و آیا تبلیغات رایگان در گوگل اصلا امکان پذیر هست یا نه؟ و اگر هست از چه طریقی و اگر نیست راه جایگزین چیست؟گوگل سالانه میلیاردها دلار برای توسعه زیرساخت‌ها و افزایش قدرت موتور جست‌وجوی خود هزینه می‌کند. آیا از خود پرسیده اید درآمد گوگل از کجاست که این هزینه های کلان را جبران می کند و گوگل را تبدیل به یکی از سودآورترین شرکت های دنیا نموده است؟ ۹۳ درصد از درآمد گوگل از تبلیغات است. اگر شما جای مدیر گوگل بودید، آیا اجازه تبلیغات رایگان در گوگل را می دادید؟ قطعا نه!! شاید در برخی موارد برای تشویق مشتریان و اهداف بازاریابی بلندمدت برخی تخفیف ها را برای برخی از مشتریان تدوین می کردید ولی تبلیغات رایگان همیشگی هرگز!

تعبیرهای مختلف از تبلیغات رایگان در گوگل

در اینجا برخی تعبیرهایی که از عبارت تبلیغ رایگان در گوگل می شود را بررسی می کنیم.

 • سئو: در سئو و لیست نتایج ارگانیک شما بابت نمایش در گوگل وکلیک هایی که بر روی لینک سایت شما می‌شود، هیچ پولی به گوگل پرداخت نمیکنید. ولی این به این معنا نیست که شما دارید به صورت رایگان در گوگل تبلیغمی‌کنید. در واقع شما اولا برای اینکه سایت تان درنتایج اولیه گوگل ظاهر شودباید کلی هزینه کنید. مثلا هزینه تولید محتوا، هزینه برنامه نویسی برای بهبودپارامترهای مرتبط با سرعت سایت، تجربه کاربری و … و همچنین هزینه های بک لینکسازی و … .
  نکته ای دیگر که در مورد سئووجود دارد این است که شما با بهینه سازی سایت‌تان و رعایت نکات سئویی در جهتپاسخ صحیح به سوال کاربران، در واقع به موتور جستجوی گوگل اعتبار می بخشید وگوگل از این مورد سود می برد.
  اگر نتایج سئو در موتور جستجویگوگل وجود نداشت و فقط تبلیغات ادوردز بود، آیا کاربران دیگر از موتور جستجویگوگل استفاده می‌کردند؟ بنابراین سئو تبلیغات رایگان در گوگل نیست! در واقعسئو پاداشی است برای سایت هایی که با بهینه سازی سایتشان به گوگل اعتبار میبخشند!
 • تبلیغاترایگان برای خیریه ها: گوگل در شرایط خاصی اجازهتبلیغات رایگان را در موتور جستجوی گوگل می دهد. تبلیغات رایگان تنها برایبعضی خیریه ها و با شرایط خاص امکان پذیر است که متاسفانه در ایران به دلایلتحریم های گوگل علیه ایران این امکان به هیچ عنوان وجود ندارد. برای کسباطلاعات بیشتر به صفحه Google Grants  مراجعهکنید.
 • کوپنهای تخفیف و یا پروموشن های گوگل: گوگل برای ایجاد انگیزه برایاستفاده از خدمات ادوردز، به برخی مشتریان تازه وارد پروموشن هایی به مبلغهای مختلف و حداکثر تا مبلغ ۱۵۰یورو ارایه می دهد. در همه پلن های پروموشن، مشتریان تازه وارد ابتدا بایدمبلغی را برای تبلیغات هزینه کنند و بعد این پروموشن گوگل را دریافت کنند.بنابراین باز دریافت این پروموشن به معنای تبلیغات رایگان در گوگل نیست چراکه اولا شما باید ایتدا برای فعال شدن پروموشن مبلغی را پرداخت کنید و درثانی گوگل فقط و فقط یک بار به هر مشتری پروموشن یا کوپن تخفیف می‌دهد و پساز اتمام مبلغ دریافتی پروموشن شما راهی جز پرداخت هزینه تبلیغات گوگل ندارید.

روش های تبلیغات ارزان در گوگل

تا اینجا با بررسی توجیهات مختلفی که برای تبلیغات رایگان در گوگل وجود دارد، نشان دادیم که این امر به هیچ وجه امکان پذیر نیست! حال که ما نمیتوانیم به صورت رایگان در گوگل تبلیغ کنیم، آیا راهی وجود دارد که حداقل با هزینه کمتری در گوگل تبلیغ کنیم؟ اگر شما بتوانید با هزینه ی کمتری در گوگل تبلیغ کنید، با سودی که از دریافت مشتریان جدید از طریق گوگل ادز بدست می‌آورید، می توانید بدون نگرانی هزینه های گوگل را بپردازید.


 1. استفادهازسئو در کنار گوگل ادز:
  سئوی سایت شما با کلمات کلیدیهدف از دو جهت می تواند در کاهش هزینه های تبلیغات شما تاثیر گذار باشد.
  الف: دریافت کلیک رایگان از طریقنتایج ارگانیک گوگل
  ب: سایتهای سئو شده از آنجایی‌که پاسخ بهتری به سوال کاربران می دهند، در مقایسه باسایت های دیگر هزینه کمتری بابت تبلیغات ادوردز پرداخت می‌کنند.
 2. استفادهاز خدمات سایت پارس ادوردز برای تبلیغات گوگل:
  همیشه در کنار ارزان بودن، بایدبه دنبال کیفیت نیز بود. سایت پارس ادوردز در کنار این مورد که جز ارزان ترینشرکت های ارائه دهنده خدمات ادوردز است، با حفظ کیفیت خدمات توانسته استرضایت بیش از ۹۸%مشتریان را بدست آورد.
  دسترسی مستقیم به اکانت ادوردزدر همه پلن ها، کاهش هزینه های مشتریان از طریق بهینه سازی تبلیغات در پلنهای مدیریت شده، آموزش گوگل ادوردز و همچین شارژ اکانت ادوردز بدون تحمیلهزینه های مدیریت از جمله خدمات شاخص این شرکت است.
 3. استفادهاز کوپن های تخفیف گوگل برای کاهش هزینه های تبلیغات:
  همانطور که قبلا گفته شد استفادهاز کوپن های تخفیف (Promotion Code) یکیاز راه های کاهش هزینه تبلیغات گوگل است. کوپن های تخفیف معمولا در اختیارپارتنرهای گوگل در زمینه گوگل ادز گذاشته می شود و این پارتنرها کوپن ها رادراختیار مشتریان قرار می دهند. پارس ادوردز به عنوان پارتنر گوگل به صورترایگان این کوپن ها را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

برای شروع تبلیغات در گوگل با ما تماس بگیرید.

 

(1) نظر

بدون عنوان

سه شنبه بیست و پنجم 4 1398

این روزها بازی های محبوب مثل کلش آف کلنز، کلش رویال، بازی محبوب کشاورزی هی دی و سایر بازی های استراتژیک خریداران و طرفداران سابق خود را ندارند وبازی محبوب دوتا هم متأسفانه فقط برای سیستم عامل ویندوز، مک لینوکس و خلاصه برای کامپیوتر و لپ تاپ ارائه شده اند. اما با این وجود ما به شما بازی ساکر استارز رو پیشنهاد میکنیم که میتونه ساعت ها شما را سرگرم کنه و حتی از بازی کردن آن خسته نمیشید.
ساکر استارز یک بازی فوق العاده زیبا، مهیج و پرطرفدار در سبک بازی های فوتبالی و همچنین آنلاین است که به صورت کاملا رایگان عرضه شده و با میلیونها بازیکن از سراسر جهان میتوانید بازی کنید. این بازی در حال حاضر از برترین و محبوب ترین بازی های اندرویدی و آی او اس با تعدا دانلود میلیونی به شمار می رود!
همچنین این بازی بسیار مهیج به سرعت در حال فراگیر شدن است و متقاضیان خرید سکه ساکر استارز روز به روز در حال افزایش است چرا که علاقه مندان باید برای ارتقاع گزینه ها و آیتم های موجود در بازی ساکراستارز سکه تهیه کنند.
سایت سکه ساکر از علاقه مندان به این بازی پرهیجان حمایت کرده و سکه های مورد نیاز این بازی را سریع و با مناسب‌ترین قیمت به همراه هدیه ویژه در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.
در نتیجه اگر به دنبال بازی پر هیجان هستید پیشنهاد ما به شما بازی ساکر استارز هست. این بازی با اینکه در سبک فوتبال است، اما حتی اگر علاقه ای بهفوتبال هم نداشته باشید شما را مجذوب خود می کند و حتی شما را به فوتبال علاقه مند خواهد کرد!

همچنین برای پیشرفت سریعتر خود در این بازی نیاز به خرید سکه دارید. مراقب باشید که سکه را گران نخرید. خرید سکه بازی ساکر استارز ارزان را از فروشگاه اینترنتی خرید سکه بازی ساکر استارز سکه ساکر را تجربه کنید و از بازی ساکر استارز لذت ببرید.


(0) نظر
X